Zimowisko w Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach

Ferie to nie tylko czas relaksu, ale także okazja do rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego. Dzieci uczą się w czasie wolnym od lekcji nie tylko nowych umiejętności, ale także wartości współpracy, samodzielności i kreatywności. Czy szkoły jest zamknięte w czasie ferii? Oczywiście, że nie!

Gimnazjum im. Jana Śniadeckiego w Solecznikach udowadnia, że zimowy czas to idealna okazja do nieustannego rozwijania się i czerpania radości z nauki. Szczególnie, gdy za sprawą organizatorów zuchy z gromad „Roszpunki z zaczarowanej krainy” i „Tarzani z bezludnej wyspy” trafiły na zimowisko pełne niezwykłych przygód. W tegorocznym przedsięwzięciu dzieci miały okazję odkrywać tajemnice Akademii Pana Kleksa. To miejsce pełne magii, kreatywności i edukacji, gdzie każdy dzień to nowa przygoda w świecie nauki.

Akademia Pana Kleksa zorganizowała dla uczestników zimowiska różnorodne warsztaty, obejmujące dziedziny takie jak kleksografia, musztrologia, origami, majsterkowanie, kucharzenie, kalamburologia, szukalogia i wiele innych. Każda z tych dziedzin miała na celu rozwijanie różnorodnych umiejętności, począwszy od kreatywności i współpracy w zespole, aż po rozwijanie kompetencji osobistych. Akademia Pana Kleksa to miejsce, gdzie edukacja staje się niezapomnianą przygodą!

Jednak to nie koniec niesamowitych doświadczeń! Podczas zimowiska zuchy były nagradzane piegami za indywidualne sukcesy oraz guzikami za doskonałą pracę w zespole. To nie tylko forma uznania, ale także motywacja do dalszego zaangażowania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Źródło:www.sniadeckio.salcininkai.lm.lt

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content