Dni otwarte w VILNIUS TECH

Przed udaniem się na dany kierunek na uczelni wyższej warto wcześniej zobaczyć od kuchni jak dana placówka wygląda i z czym przyjdzie się zmierzyć przyszłemu studentowi.

10 listopada uczniowie klas III-IV Liceum im. Władysława Syrokomli w Wilnie mieli okazję studiować na Politechnice Wileńskiej Giedymina. Doskonalili swoje umiejętności praktyczne i badawcze. Mogli lepiej poznać specyfikę wybranego kierunku, porozumieć się z nauczycielami i uczniami. Studenci zainteresowani mechaniką i inżynierią odwiedzili główne laboratoria wydziału, zapoznali się z różnymi nowoczesnymi urządzeniami, robotami, obrabiarkami i laserami, które pomagają tworzyć, projektować i wytwarzać różne części wykorzystywane w motoryzacji, lotnictwie i innych gałęziach przemysłu.

Następnie wysłuchali wykładów na temat wymagań wstępnych na studia, programów i przyszłych specjalności. Podczas nich poznali możliwości zatrudnienia i prowadzenia działalności gospodarczej po ukończeniu studiów na Wydziale Mechanicznym TECH w Wilnie.

Po wykładzie studenci wzięli udział w grze „Symulacja logistycznego łańcucha dostaw”. Podczas wyjazdu nie tylko pogłębili swoją wiedzę, ale także mogli bliżej poznać specyfikę pracy naukowo-badawczej, zainteresować się możliwości studiowania i perspektywy kariery. To doskonała uczelnia dla studentów, którzy szukają wysokiej jakości wykładów i dużej przygody edukacyjnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Źródło: www.syrokomla.lt

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content