Konferencja „WEB3: nieunikniona część edukacji”

Jak zastosować sztuczną inteligencję do rozwiązywania różnych problemów oraz jakie niebezpieczeństwa i wyzwania stoją przed nami? Na takie pytania próbowano otrzymać odpowiedź na konferencji „Web3: nieunikniona część edukacji?”

9 listopada uczniowie klas I-III Liceum im. Władysława Syrokomli w Wilnie uczestniczyli wraz ze specjalistą ds. kariery w części edukacyjnej interaktywnej i innowacyjnej konferencji Web3 „WEB3: Wpływ na gospodarkę” – „Web3: nieunikniona część edukacji?”. Podczas wydarzenia wyjaśniono, jak zmienia się gospodarka Web3 i jak wpływają na nią bardziej rygorystyczne regulacje. Omówiono edukację i zbadano konkretne przykłady projektów i zdecentralizowanych modeli biznesowych.

Uczestnicy konferencji dowiedzieli się o zastosowaniu sztucznej inteligencji nie tylko na zajęciach, ale także w życiu. Jak zastosować sztuczną inteligencję do rozwiązywania różnych problemów, jakie niebezpieczeństwa, wyzwania stoją przed nimi. Licealiści: Paweł Olman (Ic) i Mateusz Juchnevich (IIIc) zdobyli nagrody w quizie Binance.

Szkoła Biznesu VU i Fundacja Western Union czynnie zachęcały uczniów do ​​zainteresowania możliwościami Web3 w edukacji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

Źródło: www.syrokomla.lt

Scroll to Top
Skip to content