Świąteczne pocztówki dla seniorów

Magiczna aura towarzysząca Świętą Bożego Narodzenia sprzyja zaangażowaniu w działania dobroczynne. Korzystając z tego czasu uczniowie Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Bezdanach po raz kolejny postanowili przygotować świąteczne kartki dla mieszkańców Domu Opieki w Antowilach.

Ta długoletnia tradycja ma za cel dzielić się radością i miłością z tymi, którzy mogą potrzebować odrobiny bliskości i uśmiechu w okresie świątecznym. Niech ta inicjatywa przyniesie ukojenie sercom seniorów, sprawiając, że te święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe dla wszystkich.

„Bożonarodzeniowa atmosfera, która już od pewnego czasu panuje dookoła, sprzyja nie tylko oczekiwaniu na święta, ale też na dobroczynność. W tym roku uczniowie naszego gimnazjum podczas lekcji technologii z panią Edytą Werkowską oraz panią Mariną Naumową wykonywali świąteczne pocztówki, które miały nieco nietradycyjny wygląd. Były to oryginalne zimowe kwiaty z krótkim życzeniem świątecznym, napisanym własnoręcznie przez uczniów. Te kwiaty, już po raz kolejny, zostały przekazane dla osób, przebywających w Domu Opieki w Antowilach. Cieszymy się, że zdołaliśmy rozjaśnić codzienność seniorów – mieszkańców domu opieki, którym kwiaty te kojarzyły się z fajerwerkami świątecznymi. Dziękujemy za współpracę pani Janinie Stukienė, która pomaga w realizacji naszych dobrych uczynków”.

Źródło: https://www.slovackio.vilniausr.lm.lt

Obdarowana podopieczna Domu Opieki w Antowilach
Inicjatywa przynosi seniorom wiele radości, czyniąc święta Bożego Narodzenia jeszcze bardziej wyjątkowymi

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content