„Autobusowa lekcja” polskiej klasy w Solecznikach

Uczniowska wizyta studyjna w parku autobusowym w Solecznikach. Park autobusowy w Solecznikach na Litwie stał się niezwykłym miejscem zajęć dla uczniów klasy 8b Gimnazjum imienia Jana Śniadeckiego.

Lekcja w plenerze

Podczas wycieczki uczniowie spotkali się z kierownikiem parku T. Butrimovičem, który podzielił się wiadomościami na temat wyremontowanego terenu dworca autobusowego, jednak najwięcej uwagi wzbudził autobus elektryczny. Uczniowie mieli nawet okazję przejechać się tym innowacyjnym pojazdem, który jeździ nie tylko po mieście, ale także do ośrodka rekreacyjno-sportowego im. Władysława Kozakiewicza w Małych Solecznikach.

Wycieczka autobusem elektrycznym

Wycieczka edukacyjna

Czekała tam na nich ciekawa wycieczka po ośrodku rekreacyjnym. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych faktów na temat ośrodka oraz włączyli się w zajęcia edukacyjne. Po inspirującej edukacji uczniowie odwiedzili Bibliotekę Publiczną gminy Soleczniki, gdzie zapoznali się z różnymi usługami, a także obejrzeli drukarkę 3D, która daje możliwość realizacji różnorodnych kreatywnych projektów.

Zajęcia edukacyjne

Nowe technologie

Wycieczka ta nie tylko dała uczniom niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi technologiami i innowacjami, ale także pobudziła ich kreatywność i zainteresowanie nowościami. Było to niezwykle inspirujące i satysfakcjonujące doświadczenie.

Klasa 8b przed dworcem autobusowym w Solecznikach
W centrum rekreacyjno-sportowym im. Władysława Kozakiewicza

Źródło: http://www.sniadeckio.salcininkai.lm.lt

Zdjęcia: Specjalista ds. kariery J. Latvienė

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content