W mazurskiej Przystani świętego Mikołaja

Grudzień to magiczny czas, kiedy wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas pełen radości, piękna, magii i czarów.

W poszukiwaniu świątecznej atmosfery uczniowie klas trzecich GIMNAZJUM IM. WŁADYSŁAWA SYROKOMLI W WILNIE wraz z wychowawczyniami i towarzyszącymi rodzicami udali się do Przystani Świętego Mikołaja w mazurskiej miejscowości Piękna Góra położonej 3 km od Giżycka.

Wystarczyło znaleźć się na terenie ośrodka, by poczuć świąteczny klimat, cóż dopiero przekroczyć próg Centrum Aktywnego Wypoczynku. Wszyscy znaleźli się w bajkowym, magicznym świecie elfów. Był ciekawy program animacyjny z licznymi atrakcjami jak zaszyfrowany komin, świąteczny globus, mikołajkowe słodkości, gwiezdne niebo, komnata Świętego Mikołaja. Jako potwierdzenie odbytego szkolenia każde dziecko otrzymało poświadczający dokument– Certyfikat pomocnika Świętego Mikołaja. Z pewnym niedosytem żegnali się z elfami. Wszyscy zaczerpnięci radością, wrócili do swoich rodzin, by wspólnie przeżyć świąteczny czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które oddają magię tego miejsca i cudownie spędzony czas.

Źródło: www.syrokomla.lt

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content